Loading…

Këngëtarja e njohur arrestohet në aeroport, kjo është arsyeja

  • 02/12/2021 | 14:29

Këngëtarja e njohur arrestohet në aeroport, kjo është arsyeja

Sipas mediave të huaja, policia holandeze ka reaguar menjëherë dhe ka arrestuar këngëtaren Ari Lennox për të shmangur një problem më të madh, transmeton Gazeta Metro.


Gjegjësisht, ajo ka vrapuar në aeroport në gjendje të alkoolizuar dhe ka kërcënuar një punonjës të linjës ajrore.

Nuk dihet ende se kur këngëtarja do të lirohet nga paraburgimi dhe siç spekulohet, shkak për këtë është bërë hetimi i nisur për gjoja kërcënimet nga Aria.

“Këto janë forcat e sigurisë në Amsterdam. Ata i urrejnë zezakë”, ka shkruar ajo në një postim në Twitter, ndërsa në një tjetër ka postuar: “Sapo më arrestuan”.

Ajo që është edhe më e çmendur, gjatë arrestimit këngëtarja “varej” gjatë gjithë kohës dhe video u bë hit në Twitter./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë