Loading…

Këngëtari i vogël mesazh Ramës: Shtëpinë do e mbroj me gjak

  • 07/11/2018 | 20:45

Këngëtari i vogël mesazh Ramës: Shtëpinë do e mbroj me gjak

Mes tyre edhe një djalosh i quajtur Klevis Hyska, i cili deklaron se është këngëtar. I përlotur dhe i emocionuar ai ka rrëmbyer mikrofonin dhe është betuar para të gjithëve, se do ta mbrojë me gjak atë shtëpi.

‘Unë jam Klevis Hyska, këngëtar, disa me njihini. Dua ti bëj thirrje zotit kryeministër Edi Rama dhe kryetarit të bashkisë Erion Veliaj.

Deri dje, unë për z. Erion Veliaj dhe z. kryeministrin nuk mbahet mend sesa koncerte kam kënduar, sa koncerte kam lodhur zërin tim për të gjithë ato koka të mëdhaja shteti.

Dhe ato të ma shpërblejnë ashtu! Kurrë! Poshtë! Poshtë! Do ta mbroj me gjak atë shtëpi, prindërit e mi e kanë bërë me djersë. Nuk janë lekë droge, janë lekë djerse. Poshtë oligarkët, poshtë hajdutët’, – u shpreh djali i emocionuar.

Në videon ë mëposhtme do të keni mundësinë që të shikoni pikërisht këtë moment.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë