Loading…

Këngëtares kosovare i dalin telashe me vizë, e anulon koncertin

  • 26/11/2022 | 11:34

Këngëtares kosovare i dalin telashe me vizë, e anulon koncertin

Pajisja me vizë vazhdon të jetë një pengesë për kosovarët.


Së fundmi, këngëtarja Shkurte Gashi u desh të anulonte një koncert në Angli, për shkak të mos pajisjes me vizë.

Teksa njofton se ajo nuk do të jetë pjesë e koncertit që mbahet me 16 nëntor, artistja shkruan:

“Nuk do të jem në Angli për arsye të mos pajisjes me vizën e UK dhe kërkoj falje që nuk do të jem në këtë event kaq të bukur”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë