Loading…

Këngë për arrestimin e Haradinajt: Mos ma ndal pa faj Ramushin (Video)

  • 12/01/2017 | 20:06

Këngë për arrestimin e Haradinajt: Mos ma ndal pa faj Ramushin (Video)

Arrestimi i Haradinajt ngjalli reagime të mëdha, por kjo nuk u ndal vetëm në skenën politike, pasi ky arrestim ka prekur edhe shahirat.


Janë Vëllezërit Lleshi që i kanë kushtuar këngë ndaljes së Ramush Haradinajt në Francë.

Kënga quhet “Mos ma ndal pa faj Ramushin”, dhe është një kritikë ndaj qasjes së Evropës karrshi shqiptarëve./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë