Loading…

Kendall Jenner kapet “mat” nga paparaci duke dalë nga klinika e kirurgjisë plastike

  • 28/10/2021 | 16:43

Kendall Jenner kapet “mat” nga paparaci duke dalë nga klinika e kirurgjisë plastike

Kendall Jenner dhe fotoja e saj me një maskë në fytyrë po bën xhiron e rrjetit. Ajo është parë duke dalë nga zyra e një kirurgu plastik, ndërsa në qendër të vëmendjes ka qenë maska e bardhë që i mbulonte të gjithë fytyrën.


Fotot e modeles së famshme janë publikuar nga “The Sun”, ku thuhet se edhe Kendall doli ashtu në publik, pasi dhe motrat e saj, Kim Kardashian, Khloe dhe Kylie Jenner, kanë pranuar hapur se kanë bërë ndërhyrje estetike.

Ylli i “The Keeping Up With the Kardashians” u kujdes që ta mbante kokën ulur teksa po dilte nga ndërtesa ku ka zyrën kirurgu plastik, Jason B Diamond.

25-vjeçarja kishte mbuluar plotësisht fytyrën e saj me një maskë të bardhë kolagjeni, ndërsa vihet re se kishte vendosur një palë syze dielli të errëta.

Sipas mediave të huaja akoma nuk është bërë e ditur se çfarë ndërhyrje ka bërë modelja.

Mjeku ku ajo ishte dhe u fotografua duke dalë nga ndërtesa ku ai ka zyrën kryen trajtime të fytyrës si botoks, mbushës, shtrëngim të lëkurës, liftim të fytyrës, operacione të hundës e shumë të tjera.

Kujtojmë se motrat e saj kanë pranuar se kanë bërë ndërhyrje, ndërkohë që Kendall ka mohuar vazhdimisht pretendimet e ndjekësve.

Po tani çfarë ka për të thënë Kendall?

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë