Loading…

Kelmendi: Sulme terroriste mund të ketë edhe në Kosovë

  • 17/11/2016 | 21:57

Kelmendi: Sulme terroriste mund të ketë edhe në Kosovë

Kryetari i partisë politike ‘Fjala’ Gëzim Kelmendi, në emisionin Zona B në Klan Kosova tha se Kosova nuk guxon t’i mbyllë sytë para kërcënimit terrorist. “Kosova ka një polici të mirë me të cilën krenohemi por duhet të punojmë më shumë pasi sulmet në Turqi ka mundësi të ndodhin edhe në Kosovë”, tha Kelmendi. Ai shtoi se kosovarët që kthehen nga zonat ku lufton ISIS-i duhet të integrohen, por të mbahen nën kontroll ashtu siç ndodh, sipas tij, në Gjermani e Zvicër. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë