Loading…

Kelmendi reagon pas koalicionit PDK-AAK-NISMA

  • 17/05/2017 | 01:15

Kelmendi reagon pas koalicionit PDK-AAK-NISMA

Gazetari Adriatik Kelmendi ka reaguar pas zhvillimeve të fundit politike në vend, pasi PDK-AAK-NISMA arritën koalicion parazgjedhor në minutat e fundit të afatit ligjor.


Kelmendi ka thënë që qytetarët e Kosovës nuk duhet të befasohen aspak rreth këtyre koalicioneve, shkruan gazetametro.net

Gjeni të plotë publikimin e Kelmendit:

Më së shumti po më dhimbseni ju qytetarë e votues që po i jepni zor në Facebook.

Mos u nxejni dhe mos u befasoni nëse pas 11 qershorit do ta kuptoni se u arrit koalicioni qeveritar LDK-AKR-Al dhe PDK-AAK-Nisma.

Ose edhe koalicioni PDK-AAK-Nisma dhe LVV.

Se nëse nuk do të kishte gjasa reale për këto koalicione, atëherë qysh sonte LDK-AKR-Al e LVV do t’i ndalnin sulmet ndaj njëra-tjetrës dhe t’ia bënin përhajr vetvetes qeverinë e përbashkët! /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë