Loading…

Kelmendi: Kjo legjislaturë do të përballet me Gjykatën Speciale (Video)

  • 29/06/2017 | 23:22

Kelmendi: Kjo legjislaturë do të përballet me Gjykatën Speciale (Video)

Gazetari Adriatik Kelmendi, tha se kjo legjislaturë do të ketë të mirat dhe të këqijat e saj.


Ndër të tjera Kelmendi në ‘Debat Plus’ në RTV Dukagjini, ceku se këto ndryshime do t’i bie Gjykata Speciale, me arrestimet që do t’i bëjë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë