Loading…

Kejvina me poza super ‘hot’, pjesë e videoklipit të dy artistëve të njohur

  • 25/05/2022 | 12:09

Kejvina me poza super ‘hot’, pjesë e videoklipit të dy artistëve të njohur

Dy artistët, Kastriot Rexha i njohur me emrin artistik “Majk” dhe Bardhyl Idrizi i njohur si “Bardhi” janë bërë së bashku për të sjell bashkëpunimin e tyre.


Lajmin e kanë bërë të ditur vetë artistët, të cilët kanë shpërndarë në rrjetin social “Instagram” disa momente nga xhirimet, ku vëmendjen më të madhe e mori modelja, Kejvina Kthella.

E veshur me të bardha, bukuroshja ka ekspozuar linjat perfekte dhe ka bërë kuriozë të gjithë fansat për të parë videoklipin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë