Loading…

Kejvina Kthella sjell foto të tjera atraktive nga pushimet në Tanzani

  • 28/09/2022 | 09:09

Kejvina Kthella sjell foto të tjera atraktive nga pushimet në Tanzani

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella është një prej fytyrave publike më të komentuara.


Me një numër ta madh ndjekësish në Instagram me mbi 800 mijë të tillë, Kejvina rrëmben çdo herë vëmendje me postimet që bën.

Modelja nga Shqipëria prej ditësh ka nisur pushimet Tanzani të Afrikës Lindore dhe nga atje nuk i ka lënë anash imazhet provokuese.

Së fundmi ajo ka sjellur disa fotografi të reja në të cilat u shfaq në formë të mirë duke theksuar linjat joshëse të trupit.

Për paraqitjen e radhës, Kejvina zgjodhi një bluzë të shkurtër me ngjyrë të bardhë dhe pantallona gjithashtu të shkurtër me ngjyrë të zezë.

Me një makijazh të lehtë dhe flokët bionde të valëzuara, Kejvina dukej e mrekullueshme në fotot e reja.

Në hapësirën e komenteve nuk munguan komplimentet dhe pëlqimet e shumta nga ana e admiruesve të saj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë