Loading…

Kejvina Kthella shfaqet në formë teksa tregon të pasmet seksi nga Zanzibari

  • 24/09/2022 | 19:35

Kejvina Kthella shfaqet në formë teksa tregon të pasmet seksi nga Zanzibari

Pushimet për modelen e njohur nga Shqipëria, Kejvina Kthella, duket se nuk kanë mbaruar akoma.


Ajo kësaj radhe po shijon pushimet në një destinacion të veçantë, Zanzibar, Tanzania.

Biondja me këtë rast nuk ka munguar me disa imazhe atraktive në rrjete sociale, ku ka vënë në pah linjat trupore me bikini.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KEJVINA (@kejvina)

“Zemër lig”, ka shkruar ajo krahas postimit ku mblodhi mijëra pëlqime nga ndjekësit.

Ajo edhe këtë verë ka qenë mëse e komentuar për paraqitjet e po ashtu edhe për luksin që e shfaq në Instagram

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë