Loading…

Kejvina Kthella mahnit me linjat bombastike në imazhet e fundit, shfaqet vetëm në bikini

  • 02/10/2022 | 23:06

Kejvina Kthella mahnit me linjat bombastike në imazhet e fundit, shfaqet vetëm në bikini

Kejvina Kthella është aktive në profilin e saj në Instagram me publikimin e imazheve që nuk e lënë askënd indiferent.


Biondja e bukur ndiqet nga afro 830 mijë fansa në këtë rrjet social, të cilët i presin me kërshëri postimet e reja.

Gjatë të dielës, modelja ka pozuar me të brendshme që ia vënë në plan të parë hiret e saja.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë