Loading…

Kejvina Kthella feston ditëlindjen: Festë e çmendur me miken Arta Elezajn, në Dubai

  • 02/06/2021 | 08:20

Kejvina Kthella feston ditëlindjen: Festë e çmendur me miken Arta Elezajn, në Dubai

Modelja shqiptare feston ditëlindjen nesër.


Dhe, ajo ende pa u bërë ora 00:00 ka nisur festën teksa e ftuar është mikja e saj, aktorja, Arta Elezaj, shkruan lajmi.net.

Të dyja, kanë ndarë video dhe fotografi nga ambienti se ku janë duke qëndruar për ta festuar ditëlindjen. Ndërkohë, në videot e publikuara Kejvina dhe Arta shihen duke vallëzuar në bikini dhe teksa ekspozojnë linjat e tyre trupore.

Kejvina Kthella, në storien e saj në Instagram ka ndarë pamje nga dhoma e hotelit e cila shihet e mbushur me trëndafila të kuq.

Përveç, Arta Elezajt, Kejvina nuk ka zbuluar se kush është tjetër i ftuar në ditëlindjen e saj dhe në të njëjtën kohë kush qëndron prapa dekorimeve festive.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë