Loading…

‘Majmuni i Profecive’ zgjedhë Trump’in

  • 04/11/2016 | 18:43

‘Majmuni i Profecive’ zgjedhë Trump’in

Majmuni kinez i njohur ndryshe si “mbreti i profecive”, në një eksperiment ka përzgjedhur Donald Trump-in si presidentin më të ri të amerikës!

Majmuni Geda, njihet pasi ka qëlluar fituesin e këtij vitit të kampionatit europian.

Ndërsa, këtë vit atij i është dashur të zgjedh në mes të Hillary Clinton kandidatës së partisë demokratike dhe Donald Trump kandidatit të partisë republikane, pas disa minutave ai ka shkuar drejtë dhe tek Trumpi duke e puthur at në buzë.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë