Loading…

Kë do ta mbështes Xhavit Drenori

  • 04/12/2016 | 22:51

Kë do ta mbështes Xhavit Drenori

Kandidati i pavarur për kryetar në komunën e Drenasit, Xhavit Drenori në një prononcim për zeri.info ka thënë se do të ishte dëmë i madh për komunën e Drenasit nëse do të udhëhiqej nga kundër kandidati i tij Ramiz Lladrovci.

Drenori ka thënë se fushata e tij zgjedhore ka qenë pa shantazhe dhe manipulime.

“Fushata ime zgjedhore ka qenë e pastër sepse nuk e kam shantazhuar askënd. Do të ishte një dëm i madh në Drenasi do të udhëhiqej nga Ramiz Lladrovci sepse nuk është koncepti i tij i duhur për qytetarët e Drenasit. Mendoj që zgjedhjet e sotme kanë shkuar mirë si dhe kam pas një sukses të mirë. Se kënd do ta mbështet mendoj që është herët të flitet ende”, ka thënë Drenori.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë