Loading…

Kate Middleton në rolin e DJ: Reagimi i saj ishte epik

  • 26/05/2021 | 10:40

Kate Middleton në rolin e DJ: Reagimi i saj ishte epik

Gjatë një vizite në Heavy Sound, Skoci, Kate Middleton, takoi një organizatë që ndihmon fëmijët e vegjël ku dhe përpoq të luante një këngë elektronike në një tastierë.


Edhe pse u udhëzua nga një DJ i mirë, kënga që luaji Kate nuk doli edhe aq e këndshme.

Nga ana tjetër, Princi William nuk dukej edhe aq i entuziazmuar nga kënga e Kate dhe në një moment dëgjohet të thotë:

“Ju lutem ndaleni këngën, po më dhembin veshët”. Po ashtu edhe Kate e pranoi se nuk ishte një DJ e mirë.

“Më vjen keq që krijova një muzikë kaq të keqe. Fshijeni atë, ju lutem”.

Kujtojmë se ditë më parë, Princi William dhe partnerja e tij Kate Middleton festuan 10 vite së bashku, teksa ndanë me publikun fotot më të bukura nga përvjetori i tyre.

Ata i thanë “Po” njëri-tjetrit më 29 prill të 2011-s.

Me rastin e përvjetorit të 10-të të martesës së tyre, Harry dhe Meghan kanë bërë gjestin e bukur duke i dërguar një urim çiftit, por s’dihet ç’thuhet në të.

Kujtojmë se marrëdhëniet mes tyre janë tashmë të tensionuara, për shkak të intervistës së Harry-t dhe Meghan për Oprah.

Një ekspert pranë familjes mbretërore ka treguar se Duka Harry ishte i lënduar dhe i zemëruar nga mënyra sesi Meghan po trajtohej në Pallatin Mbretëror, ndaj gjeti mundësinë të “shfrynte” zemërimin tek Oprah. Megjithatë sipas ekspertit, ai tashmë ndihet i penduar dhe i turpëruar për atë intervistë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë