Loading…

Kastrati i PDK’së nxjerrë gazinlotësjellës në Kuvend: Tregon se kur do ta lëshojë

  • 23/03/2023 | 17:39

Kastrati i PDK’së nxjerrë gazinlotësjellës në Kuvend: Tregon se kur do ta lëshojë

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Ardian Kastrati, sot në Kuvend, deri sa po diskutohej për ujdinë e Ohrit ndërmjet kryeminstrit Albin Kurti dhe presidentit serb, Aleksandar Vucic, tha se e ka një gazlotësjellës me vete, shkruan Gazeta Metro.


Deri sa po mbante fjalën e tij, Kastrati, ai tha se e posedon një gazlotësjellës me vete, madje edhe tregoj para kamerave.

“Sot unë e kam një gazlotësjellës këtu me vete, edhe nuk do ta gjuaj tash, do ta gjuaj në fund, këndej kah ju, jo nga deputetët” tha ai.

Më poshtë keni pamjet nga seanca./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë