Loading…

Kaq votues ishin deri më tani në Prishtinë

  • 11/06/2017 | 13:20

Kaq votues ishin deri më tani në Prishtinë

Këto janë të dhënat sipas Komisionit Qendror të Zgjedhjeve për numrin e qytetarëve që dolën në zgjedhje deri në orën 11:00.


Sipas faqes zyrtare të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve që nga hapja e pikave të vendvotimit në orën 07 deri në orën 11:00, janë regjistruar 11 komuna nga të cilat kanë votuar më shumë se 5 mijë votues.

Ndërsa në Prishtinë deri në orën 11:00 kanë votuar gjithsej 17 mijë e 278 persona.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë