Loading…

Kaq vite ka mbushur sot Elvana Gjata

  • 03/02/2023 | 17:35

Kaq vite ka mbushur sot Elvana Gjata

Elvana Gjata ka sot festë. Këngëtarja e njohur shqiptare feston përvjetorin e 36 të lindjes.


Nuk kanë munguar komentet dhe postimet me mesazhe uruese për këngëtaren.

Elvana është autore e shumë hiteve muzikore ndër vite dhe njëra nga këngëtarët më të pëlqyera shqiptare.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë