Loading…

Kaq bukur duket Dhurata gjatë një koncerti sonte

  • 26/09/2022 | 23:18

Kaq bukur duket Dhurata gjatë një koncerti sonte

Këngëtarja Dhurata Dora është paraqitur me stil gjatë një paraqitjeje të saj sonte.


Është njëra prej këngëtarëve më të dashura në trojet shqiptare, jo vetëm për mënyrën si këndon por edhe për stilin e saj.

Dhurata Dora sonte është shfaqur tepër e seksi teksa pritet që të përformojë në një koncert që është duke u zhvilluar brenda një halle sportive në diasporë.

Dhurata ka qenë e veshur me të zeza teksa ka pasur edhe një porosi para se të dal në skenë.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë