Loading…

Kapet në aeroportin e Prishtinës falsifikuesi i vizës franceze

  • 06/04/2017 | 11:24

Kapet në aeroportin e Prishtinës falsifikuesi i vizës franceze

Një person në Aeroportin Prishtinës është arrestuar pasi që dyshohet të ketë falsifikuar vizën franceze.


Personi në fjalë gjatë kontrollit ka prezantuar pasaportën e Kosovës në të cilën kishte vizën franceze por që kjo vizë dyshohet të jetë e falsifikuar.

Ndërkaq me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë