Loading…

Kapen mes vete: Zjarrfikësit shkojnë për ta fikur zjarrin, i kap rryma pasi nuk ishte ndalur rryma

  • 04/12/2019 | 23:04

Kapen mes vete: Zjarrfikësit shkojnë për ta fikur zjarrin, i kap rryma pasi nuk ishte ndalur rryma

Një zjarr i fuqishëm shpërtheu në Pejë, pasi u dogj një trafo e rrymës elektrike.

Por, zyrtarët e KEDS-it që dolën në vendngjarje, nuk është se u brengosën fort për dëmet, njofton Klan Kosova.

Madje, as për rrezikun e jetës së njerëzve.

Kronikë nga Klan Kosova.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë