Loading…

Kaos në aeroportin e Rinasit, qindra persona të bllokuar

  • 12/01/2017 | 08:52

Kaos në aeroportin e Rinasit, qindra persona të bllokuar

Reshjet e dëborës që kanë pushtuar Tiranës kanë sjellë probleme dhe një situatë e përshkruar si kaotike në aeroportin e Rinasit.


Qindra persona janë të bllokuar aty prej rreth katër orësh gjatë natës së mbrëmshme, për shkak se ka pasur shtyrje dhe anulime të fluturimeve, raporton Syri.net, transmeton gazetametro.net

Ndërkohë, në Tiranë reshjet e dëborës kanë sjellë edhe probleme edhe me qarkullimin e mjeteve, duke krijuar një trafik të rënduar.

Janë shënuar edhe disa aksidente, por pa persona të lënduar. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë