Loading…

Kanos me armë ish-bashkëshortin

  • 20/02/2017 | 10:35

Kanos me armë ish-bashkëshortin

Policia e Kosovës në raportin e saj 24 orësh ka njoftuar për një rast të kanosjes të ndodhur në qytetin e Mitrovicës, raporton gazetametro.net


Ankuesi mashkull K-Shqiptar raporton se është kanosur me armë nga e dyshuara femër K-Shqiptare –ish bashkëshortja e tij.

Nga e dyshuara është konfiskuar një revole. Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë