Loading…

Kandidati për deputet i AAK’së i pakënaqur: Dyshon se iu vodhën votat

  • 09/10/2019 | 10:07

Kandidati për deputet i AAK’së i pakënaqur: Dyshon se iu vodhën votat

Ish-zëvendësministri i Arsimit në Qeverinë “Haradinaj”, Muhamet Kelmendi është shprehur i pakënaqur me rezultatet e zgjedhjeve pasi nuk mori shumë vota, madje ai dyshon për keqpërdorimin të votave, shkruan Gazeta Metro.


Kelmendi e ka pranuar se nuk ka siguruar votat për t’u zgjedhur deputet, por që nuk është i sigurt se ku shkuan votat.

Postimi i plotë:

Falënderoj të gjithë ata që më votuan dhe u angazhuan që unë të zgjidhesha deputet. Vota nuk mjaftoi për këtë post popullor.

Shkaqe ka të shumeta…!

Por, pavarësisht asaj se ku ka shkuar vota, kush i mori dhe u bë deputet, faleminderit për besimin dhe ju garantoj se do të mbetem i njëjtë edhe jashtë Kuvendit të Kosoves../gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë