Loading…

Kandidati për Beratin braktis Lulzim Bashën, shkon me Ramën

  • 01/06/2017 | 10:06

Kandidati për Beratin braktis Lulzim Bashën, shkon me Ramën

Kandidati i tretë në listën e PD për Beratin, Lefter Maliqi ka braktisur radhët e partisë më të madhe të opozitës, duke u bashkuar me PS.


Përmes një statusi në profilin e tij në Facebook, Maili ka deklaruar se është ndjerë i zhgënjyer nga zgjedhjet e kryetarit Lulzim Basha.

“U mashtrova nga Basha, më zhgënjeu duke më renditur të tretin. Ofertat e Bashës ishin qesharake dhe të papranueshme nga unë”, ka thënë Maliqi.

Sipas tij, sot është e qartë që PD po ha vetëveten dhe s’ka çfarë i ofron Shqipërisë. Maliqi është shprehur më tej “tepër i qetë” për vendimin e marrë, pasi po marr parasysh interesat e votuesve të tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë