Loading…

Kandidates për deputete të VV’së biseda private i publikohet në Facebook

  • 31/05/2017 | 09:34

Kandidates për deputete të VV’së biseda private i publikohet në Facebook

Dikur shefe e kabinetit të kryetarit të Prishtinës, Shpend Ahmeti, e tash deputete në listën e Vetëvendosjes. Fitore Pacolli ia ka huqur me një postim të saj në Facebook.


Duke dashur t’ia dërgojë dikujt një mesazh për sponsorizim të faqes së saj tashmë si kandidate për deputete, Pacolli pa dashje e ka shpërndarë te miqtë “bisedën” si status publik.

Pacolli, duke dashur t’i shkruajë dikujt në “chat”, e ka postuar gabimisht në Facebook një fjali me të cilën ftonte që një faqe të hapej dhe të bëhej “sponsored” në Facebook. Nuk dihet për cilën faqe bëhej fjalë.

Postimi është bërë më 27 maj.

Megjithatë, këtë gabim e ka korrigjuar shpejt deputetja e VV-së.

Ajo tashmë e ka fshirë statusin i cili ishte destinuar fillimisht për një bisedë private.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë