Loading…

Kampionia me Ramën, ia komplikon foton me ‘2 gishtat’ e Berishës

  • 17/02/2017 | 13:33

Kampionia me Ramën, ia komplikon foton me ‘2 gishtat’ e Berishës

Kryeministri Edi Rama, i cili ndodhet qysh dje në Prishtinë për të festuar me shqiptarët e Kosovës Ditën e Pavarësisë, ka publikuar në rrjetin social, Facebook një foto me kampionen e xhudos në botë, Majlinda Kelmendi.


“Foto e ditës’ e quan Rama këtë moment me kampionen , por Majlinda duket se ia ka komplikuar pak situatën kryeministrit shqiptar. Ajo ka ngritur lart dy gishta si demokratët e flaktë, por nuk e ka pritur aspak keq Rama, madje ka buzëqeshur.

2

Por kaq ka dashur që poshtë fotos të bëheshin komentet, ku miq të kryeministrit në Facebook, i shkruajnë se sportistja e ka provokuar me këtë gjest, transmeton Shqiptarja.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë