Loading…

Kamioni nga Kosova shkakton aksident në Rrugën e Kombit

  • 27/01/2017 | 18:44

Kamioni nga Kosova shkakton aksident në Rrugën e Kombit

Një aksident rrugor është shënuar në Rrugën e Kombit.


Një kamion i cili dyshohet se ka qenë duke udhëtuar tej normave të lejuara të shpejtësisë, ka përplasur nga mbrapa një makinë.

Si pasojë ka mbetur i plagosur një prej tre personave që udhëtonin në makinën e vogël.

Njëri nga ta është transportuar me urgjencë për në spitalin e Tiranës për shkak se ka nevojë për ndërhyrje.

Përplasja ndodhi në fshatin Skuraj, ndërkohë që mësohet se kamioni që ka shkaktuar aksidentin ishte me targa të Kosovës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë