Loading…

Kamerat regjistrojnë vjedhjen e telefonave në Suharekë (Video)

  • 20/11/2016 | 13:08

Kamerat regjistrojnë vjedhjen e telefonave në Suharekë (Video)

Në një dyqan në Suharekë para pak ditësh ka ndodhur një vjedhje e dy telefonave.

Vjedhja është bërë nga një person, që mund ta shihni në fotografi e video, nga tavolina shërbyese e dyqanit, shkruan koha.net

Ai përpëlitet disa herë brenda dyqanit derisa e gjen momentin që t’i fusë në xhep dy telefonat./gazetametro.net

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë