Loading…

Kamerat e sigurisë kapin momentin e aksidentit të rëndë në Prishtinë

  • 12/08/2022 | 12:31

Kamerat e sigurisë kapin momentin e aksidentit të rëndë në Prishtinë

Një aksident i tmerrshëm trafiku ka ndodhur në Prishtinë, gjatë ditës së djeshme, shkruan Gazeta Metro.


Siç shihet në pamjet e publikuara nga “Vrojtuesit e Lagjes” në aksident përfshihen dy vetura.

Aty shihet se si njëra veturë merr një hark të gabuar duke dalë në trakën e shpejtësisë, nga ku më pas goditet nga një veturë që po lëvizte aty.

Më poshtë keni videon. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë