Loading…

Kamenicasi dhunon seksualisht një të mitur nga Serbia, dërgohet në mbajtje

  • 15/06/2021 | 08:38

Kamenicasi dhunon seksualisht një të mitur nga Serbia, dërgohet në mbajtje

Një person nga Kamenica është arrestuar pasi dyshohet se kishte dhunuar një vajzë të mitur, shtetase e Serbisë, shkruan Gazeta Metro.


Në raportin e policisë, thuhet se me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

‘’ Kamenicë 14.06.2021 – 16:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, nën dyshimin se i njëjti ka dhunuar viktimën femër shtetase e Serbisë (e mitur). Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.’’/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë