Loading…

‘Kam parë UFO tre net rresht’, habit kosovari: E thirra Policinë, NATO e ka parë incizimin

  • 28/09/2022 | 09:17

‘Kam parë UFO tre net rresht’, habit kosovari: E thirra Policinë, NATO e ka parë incizimin

Besnik Lajqi, një koleksionues nga Kosova, në një intervistë që dha për emisionin “Abc-ja e mëngjesit”, tha se ka parë UFO në Kosovë.


Ai po fliste për një kërpudhë gjigande që thotë se e ka gjetur në fshatin Drelaj në bjeshkët e Rugovës, ku tha se kishte parë gjithashtu UFO në të njëjtin fshat.

“Para shumë vitesh në këtë fshat kam parë dhe Ufo. I pashë në qiell, në bjeshkë dhe thirra policinë. Ushtarakët e NATO-s panë filmimin. Kam parë 3 net, ndonjëherë nga 10 dhe 20 minuta.

I kam parë dhe në Bosnje dhe kështu mendova se mos është ndonjë dhuratë nga ata.”, tha ai. /abcnews.al

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë