Loading…

‘Kam futur varësen e vajzës së Arjolës në gojë’, ish-banori zbulon detaje që kamerat nuk i kishin kapur

  • 29/01/2022 | 08:47

‘Kam futur varësen e vajzës së Arjolës në gojë’, ish-banori zbulon detaje që kamerat nuk i kishin kapur

Ish banori i Big Brother VIP, Meridian Ramçaj, ka folur për disa  ka detaje të cilat nuk ishin vënë re nga kamerat e shtëpisë më të famshme në Shqipëri.


Ramçaj tha se natën që ka hyrë në Big Brother VIP ka marrë një vares të vajzës sa Arjolës dhe e ka futur nën gjuhë për t’ia dorëzuar më pas Arjolës.

“Natën që u futa, unë kam rrezikuar shumë. Një natë para se të futem në shtëpinë e Big Brother VIP, takova gocën e Arjolës dhe ajo më dha një varëse të saj, ku më pas kur unë u hyra në BB e futa nën gjuhë dhe ia dorëzova Arjolës”, tha Ramçaj derisa po fliste për raportin e tij me Arjolën pasi kjo e fundit kishte thënë që Meridiani nuk i ishte afruar.

Gjithashtu në fillim të spektaklit Meridiani kritikoi edhe produksionin për mos kujdesin ndaj të ftuarve të cilët i kanë dhënë informacione Donaldit sa herë janë futur në shtëpinë e Big Brother VIP.

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë