Loading…

Kalimtarët përpiqen të zgjojnë dy persona të droguar në mbidozë (Video)

  • 20/01/2017 | 12:30

Kalimtarët përpiqen të zgjojnë dy persona të droguar në mbidozë (Video)

Një çift që po qëndronin në një veturë të mbyllur ka shqetësuar njerëzit përrreth.


Ata u angazhuan për shpëtimin e tyre, pas vërejtën se diçka nuk është në rregull.

Çifti duket se ishin të droguar dhe kishin kaluar në mbidozë. /gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?v=OyVZrqIV7UI

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë