Loading…

Kalimin e Armend Ibrahimit në PDK e konfirmon edhe Veseli

  • 30/05/2017 | 22:04

Kalimin e Armend Ibrahimit në PDK e konfirmon edhe Veseli

Ish-kryetari i rinisë dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe ish-këshilltari i Isa Mustafës, Armend Ibrahimi i është bashkuar PDK’së.


I pari i kësaj partie, Kadri Veseli ka thënë se ky vendim është frymëues edhe për shumë të ri që besojnë në këtë parti.

“Vendimi i Armend Ibrahimit për t’u bërë pjesë e Fillimit të Ri është inkurajues edhe për shumë të rinj që besojnë në lidershipin e guximshëm të Partisë Demokratike të Kosovës. #FillimiRi”, ka shkruar me këtë rast Veseli në rrjetin social Facebook, përcjell gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë