Loading…

Kali i Policisë në Londër kontrollon autobusin (Foto)

  • 04/01/2017 | 12:38

Kali i Policisë në Londër kontrollon autobusin (Foto)

Diçka mjaft interesante ka ngjarë rrugëve të Londrës. Një “kali polic” u pa teksa po kontrollonte një autobus.


Kali i policisë dhe kolegu i tij, Dan Smith, u ftuan për ndihmë pasi një njeri mbeti i alivanosur në vend.

Autoritetet londineze të transportit treguan se policët erdhën në skenë me urgjencë, kur edhe kali shfrytëzoi rastin që të hedh një sy në vendin e ngjarjes, shkruan gazetametro.net

kali

Forcat e rendit e vlerësuan kalin si një “pjesëtar të ekipit”. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë