Loading…

Kajtazi: Në privatizim janë të përfshirë emra si Faton Dalladaku, në emër të cilit ka apliku Albulena Haxhiu

  • 27/05/2021 | 22:01

Kajtazi: Në privatizim janë të përfshirë emra si Faton Dalladaku, në emër të cilit ka apliku Albulena Haxhiu

Analisti Vehbi Kajtazi, ka thënë se në privatizim janë të përfshrirë personazhe si të Dalladakut, në emër të së cilit ka aplikuar ministrja e Drejtësisë Haxhiu për privatizim.


“Ka ndërmarrje të shumta që sot ky vend krenohet me to, janë eksportuese të jashtëzakonshme. Ka edhe pjese të krimit dhe mes këtyre janë personazhe si Faton Dalladaku në emër të së cilit ka aplikuar Albulena Haxhiu për privatizim”, tha ai në Debat Plus.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë