Loading…

Kafshët shtëpiake dinë të jenë edhe qesharake (Foto)

  • 12/11/2016 | 16:16

Kafshët shtëpiake dinë të jenë edhe qesharake (Foto)

Fotografitë qesharake të kafshëve me siguri që janë gjëja më e mirë që i ka ndodhur internetit.

Ne për këtë duhet të falenderojmë pronarët e këtyre kafshëve shtëpiake që i ndajnë me ne fotografitë më interesante.

Këto janë disa nga fotografit më qeshakarake të qenëve  të cilat do ju ndreqin disponimin.

q1

q2

q3

q4

q5

q6

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë