Loading…

Kafshët që e duan borën (Foto/Video)

  • 15/01/2017 | 10:29

Kafshët që e duan borën (Foto/Video)

Kopshti zoologjik në Oregon të SHBA’ve ishte mbyllur pasi kishte rënë borë. Një punonjës i këtij kopshti kishte vendosur që të shkonte dhe t’i vizitonte kafshët. Këto janë reagimet e tyre ndaj borës:


 

Një elefant i gëzuar

 

 
Një fokë tejet e lumtur

 

 

Ariu polar në element

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë