Loading…

Kafshët më të egra në planet (VIDEO)

  • 22/11/2016 | 23:46

Kafshët më të egra në planet (VIDEO)

Të vogla apo të mëdha, janë disa kafshë të cilave nuk dëshironi t’ju afroheni.

Derri i egër është një ndër kafshët më të egra që ekzistojnë në planetin tonë. Ata kanë dhëmbë shumë të mprehtë dhe i sulmojnë madje edhe njerëzit.

Ka ndryshime të mëdha tek speciet e ndryshme të derrave të egër, mirëpo e përbashkëta e të gjithëve është se ata janë në gjendje të sulmojnë çdo gjë që ju del përpara.

Nga fuqia që e kanë për t’u mbrojtur e deri tek fuqia për të vrarë, përveç derrit të egër, më poshtë do të gjeni kafshët më të egra në planet.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë