Loading…

Kadri Veseli: Vetëm edhe 6 ditë kanë mbetur deri në fitore

  • 05/06/2017 | 09:50

Kadri Veseli: Vetëm edhe 6 ditë kanë mbetur deri në fitore

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosvoës, Kadri Veseli, ka thënë se kanë mbetur vetëm edhe 6 ditë deri në, siç ka thënë ai, fitoren e platformës së tij.


Ai iu ka drejtuar përkrahësve, duke u thënë ta shpërndajnë publikimin e tij.

‘Përkrahës të dashur, vetëm edhe 6 ditë kanë mbetur deri në fitoren e madhe të platformës sonë’, ka shkruar Veseli.

Ndryshe, sot është dita e 6 e fushatës për zgjedhjet e parakohshme që do të mbahen më 11 qershor./gazemetro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë