Loading…

Kadri Veseli shpjegon dallimin ndërmjet ‘ktu’ dhe ‘kty’ (Video)

  • 23/02/2017 | 21:42

Kadri Veseli shpjegon dallimin ndërmjet ‘ktu’ dhe ‘kty’ (Video)

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli është pyetur nga një lexues në Facebook për mënyrën si ai e thotë fjalën ‘këtu’, e për të cilën jo rrallëherë është komentuar në rrjetet sociale.

Më poshtë mund të ndiqni përgjigjen e Veselit:”Si t’dush thuj, unë thom kty, ti thuj si të dush” ka thënë Veseli duke qeshur./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë