Loading…

Ka vdekur rapsodi i njohur Agim Gashi

  • 12/07/2017 | 17:00

Ka vdekur rapsodi i njohur Agim Gashi

Ka vdekur raspodi i njohur kosovar Agim Gashi pas një sëmundjeje të rëndë.


Lajmi për vdekjen e tij e kanë bërë miqt e Gashit:

Ngushellime!

Na la mesuesi atdhetar shqiptar ,na la poeti,na la rapsodi i Kosoves, na la miku i bashkimit…Ngushellime te sinqerta familjareve dhe miqesise!
I perjetshem qoft kujtimi per mikun Agim Gashi!

me nderime ,
Xhabir Alili, ka shkruar ai në Facebook.

Agim Gashi ka qenë njëri ndër rapsodët më të mirë kosovarë./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë