Loading…

Vdes deputeti i LDK’së Agim Kikaj

  • 19/05/2017 | 08:19

Vdes deputeti i LDK’së Agim Kikaj

Pas një sulmi në zemër ka vdekur deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Kikaj.


Kikaj ka vdekur në moshën 54 vjeçare pas një sulmi në zemër. Deputeti Agim Kikaj ka lindur me 10 shkurt të vitit 1963, ka qenë pjesë Këshillit të Përgjithshëm të LDK-së, organit më të lartë të kësaj partie.

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë