Loading…

Juventusi e dridh Madridin, goli i tretë ndaj Realit

  • 11/04/2018 | 22:14

Juventusi e dridh Madridin, goli i tretë ndaj Realit

Juventusi është në rrugë të mirë për të arritur atë ishte e vështirë të besohej.


Kampionët e Italisë kanë realizuar edhe golin e tretë si mysafir ndaj Real Madridit, pas 1 ore lojë në takimin e kthimit.

Mesfushori francez Matuidi e shfrytëzoi një gabim të portierit Keylor Navas, për të shtuar epërsinë 0-3. /gazetametro.net

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë