Loading…

Juventus i interesuar për Ramos, por ai ka kontratë edhe dy vite me Realin

  • 19/11/2020 | 13:42

Juventus i interesuar për Ramos, por ai ka kontratë edhe dy vite me Realin

Sergio Ramos ka një marrëveshje për të vazhduar me Real Madridin edhe për dy vite të tjera, raporton “El Larguero”.


Kontrata aktuale e Ramos skadon në fund të këtij edicioni, ku për shumë ditë është spekuluar mbi të ardhmen e tij, duke u lidhur me shumë skuadra evropiane.

Raportohet se interesimin më të madh për Ramos e kanë shprehur Juventusi dhe Paris Saint-Germain, por si duket spanjolli do të jetë pjesë e “Galaktikëve” të paktën edhe për dy vite tjera.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë