Loading…

Justin Bieber dhe gruaja në “Friend: The Reunion”: Fansat reagojnë ashpër për pjesëmarrjen e tyre

  • 02/06/2021 | 17:26

Justin Bieber dhe gruaja në “Friend: The Reunion”: Fansat reagojnë ashpër për pjesëmarrjen e tyre

Jennifer Aniston ka ndarë në rrjete sociale foto të ndryshme nga prapaskenat e ribashkimit të “Friends”. Ajo ka publikuar disa foto me kolegët e saj dhe mes tyre ndjekësve të aktores ju ka rënë në sy edhe Justin e Hailey Bieber.

“Bëni swipe për të parë selfiet e ne të pestëve… kur dy botë komplet të ndryshme bashkohen”, ka shkurar Jennifer përkrah imazheve.

Por asgjë nuk ju tërhoqi më shumë vëmendjen fansave se sa fotografia e Justin dhe Hailey-t. Disa nuk e kanë pritur mirë që çifti ka ndërhyrë në fotot e aktorëve dhe kanë qenë të pranishëm në xhirime.

“Pse është Bieber atje?”, pyeti dikush.

“Vazhdoj të mos e kuptoj pse Justin Bieber ka qenë aty”, ka komentuar një tjetër.

Ndërsa të tjerë kanë qenë më të ashpër në reagime:

“Nuk ka arsye pse Hailey dhe Justin Bieber të jenë aty”.

Por fansat e “Friends” janë qetësuar pasi dikush ka shpjeguar se Justin ka një lidhje shumë të ngushtë me serialin dhe për më tepër ka qenë i ftuar në “Friends: The Reunion”.

“Sepse ai e adhuron Friends! Ai dhe Hailey e shikojnë çdo ditë serialin. Justin ka vuajtur nga ankthi dhe ka thënë se Friends e ka ndihmuar shumë në këto momente të vështira. Ai e ka dashur serailin për vite me radhe dhe gjatë viteve të para të karrierës së tij ai përdorte emrin Chandler Bing kur rezervonte dhomat në hotel”, ka shpjeguar dikush.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë