Loading…

‘Ju kanë larguar nga PDK’: Kështu ra në kurth live në emision Blerta Deliu

  • 31/12/2019 | 19:21

‘Ju kanë larguar nga PDK’: Kështu ra në kurth live në emision Blerta Deliu

Në emisionin Frontal në Televizionin T7 sot keni pasur mundësinë që në emisionin e fundit për këtë vit të ndiqni edhe rubrikën e kamerës së fshehtë.

Këtë herë protagoniste e kamerës së fshehtë ka qenë deputetja e PDK-së, Blerta Deliu – Kodra.

Deliu, deputete e PDK-së është ftuar si mysafire për të diskutuar rreth rolit të grave në Kuvendin e Kosovës, por në ndërkohë redaksia ka marrë vesh për një takim të kryesisë së partisë.

Gjatë emisionit, përmes një lidhje direkte me Avni Bytyqin, këshilltar i Kadri Veselit, Deliu merr lajmin se e kanë larguar nga partia. Deliu nuk e din se është kamerë e fshehtë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë