Loading…

Jon Harrison kërkon ndihmën që Labinot Tahiri i premtoi

  • 16/03/2017 | 09:31

Jon Harrison kërkon ndihmën që Labinot Tahiri i premtoi

Britaniku Jon Harrison, ish-ushtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës i ka shkruar këngëtarit dhe tash kandidatit për kryetar të Ferizajt nga AKR, Labinot Tahirit.


Ai ka kërkuar nga Tahiri që ta mbaj premtimin për paratë që i ka thënë se do të ja jap për shërimin e tij.

Përndryshe, Harrison   vuan nga një sëmundje e rëndë dhe ka nevojë për mjaft para për tu shëruar, përcjell gazetametro.net

Më poshtë keni të bashkangjitur publikimin e Harrison, si dhe premtimin e bërë nga Tahiri, i njohur si njeri bamirës. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë